Pracownik biurowy - staż

Jawornik 658 9 kwi 2023
  • Lokalizacja Jawornik 658
  • Wymiar pracy Praktyka / staż
  • Branża Handel
  • Rodzaj umowy Inna
Opis

Przyjmiemy na staż

zakres obowiązków:

- uzupełnienie danych na kartotece produktu, (waga towaru, opakowania, rodzaj towaru
- przygotowanie dokumentacji produktowej i marketingowej dla klienta krajowego i zagranicznego w tym, karty gwarancyjne, ulotki, oferty, cenniki,
- pomoc w pracach związanych z wdrożeniem produktu do dystrybucji i sprzedaży

wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość programu exel,
- mile widziana znajomość programów graficznych
- dokładność/ sumienność
- umiejętność rozczytywania dokumentów
- umiejętności organizacyjne
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętność pracy w zespole

CV proszę przesyłać na adres : kadry@hydroland.com.pl
lub osobiście do siedziby firmy Hydroland Sp. z o.o. Jawornik 658,32-400 Myślenice w godz. od 8:00-16:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj