Asystent zarządu

1 111 - 1 111 zł MYŚLENICE 12 cze 2023
  • Lokalizacja MYŚLENICE
  • Wymiar pracy Niepłeny etat
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Inna

Firma Kontraktim - Generalny Wykonawca w zakresie budownictwa kubaturowego poszukuje osoby do pracy na stanowisku

ASYSTENT ZARZĄDU - MOŻLIWOŚĆ STAŻU

WYMAGANIA

Wielozadaniowość,
*Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
*Komunikatywność i wysoka kultura osobista
*Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole
*Umiejętność wyciągania wniosków i analitycznego myślenia
*Podstawowa znajomość zagadnień biurowych,
*Biegła obsługa pakietu Office,
*Znajomość poprawnej polszczyzny

OBOWIĄZKI

* Współpraca z działem administracji i Zarządem
* Tworzenie tabel i zestawień
* Obsługa poczty e-mail, odbieranie telefonów
* Wykonywanie bieżących poleceń Zarządu i Przełożonych
* Obsługa urządzeń biurowych
* Organizacja spotkań firmowych
* Obsługa kalendarza Zarządu
* Współpraca z administratorem budynku i operatorami mediów

Mile widziana znajomość programów graficznych
Mile widziane studia na kierunku związanym z administracją
Ukończone technikum ekonomiczne – będzie dodatkowym atutem

aplikacje proszę składać na adres: office@kontraktim.com

office@kontraktim.com