Praca dla PIELĘGNIARKI

Myślenice 21 mar 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Zdrowie / Uroda

Podmiot leczniczy w Drogini - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:
• opieka nad pacjentami
• współpraca z lekarzami i personelem pomocniczym (opiekunki, fizjoterapeuci)

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie pielęgniarskie (aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki)
• komunikatywność, dojrzałość emocjonalna
• umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Oferujemy:
• stała formę zatrudnienia, umowa zlecenie, praca dodatkowa
• pracę zgodną z kwalifikacjami i predyspozycjami
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje CV wraz z listem motywacyjnym (mile widziane zdjęcia) prosimy kierować na adres e-mail: @
Więcej informacji pod telefonem nr 501 531 151

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.