Poszukiwany młody absolwent na stanowisko INŻYNIER PRODUKCJI

Jawornik 360 16 lut 2023
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Spółka Fcase to firma powstała z myślą o stworzeniu nowoczesnych osłonek jadalnych. Punktem wyjścia do prac nad technologią produkcji osłonek były nowoczesne i w pełni zautomatyzowane procesy produkcji kiełbas. Automatyzacja procesu produkcyjnego pozwala redukować koszty oraz przyczynia się do wzrostu wydajności każdego producenta kiełbas. Stąd celem naszej firmy jest tworzenie osłonek o wysokiej jakości, gwarantujących użytkownikom efektywną produkcję i satysfakcję z gotowego wyrobu.

Dążymy do dynamicznego rozwoju firmy oraz ciągłego poszerzania asortymentu osłonek jadalnych, dlatego inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i w wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, co umożliwia produkcję osłonek odpowiadających najnowszym trendom i oczekiwaniom rynku.

Opis stanowiska:

• Monitorowanie i kontrola przebiegu procesu produkcyjnego.
• Wdrażanie i monitorowanie uruchamianie nowych procesów.
• Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola.
• Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych.
• Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja).
• Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
• Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna, inżynieria produkcji).
• Znajomość rysunku technicznego.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
• Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu.
• Znajomość pakietu MS Office.

Co oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
• Pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji.
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
• Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań.
• Atrakcyjny system premiowania.
• Świadczenia z zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod grusza, dodatek świąteczny, paczki dla dzieci).
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę.
• Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowana/-y? Skontaktuj się z Nami telefonicznie nr tel. 536416369 / email: praca@fcase.pl lub zapraszamy bezpośrednio do siedziby firmy: Jawornik 360, 32-400 Myślenice.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)).