Specjalista ds. rachunkowości, kadr i płac.

Myślenice 29 sty 2023
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Inny
  • Branża Biuro i administracja

W związku z dynamicznym rozwojem firma SPORTPLUS.PL poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:
• Bieżące rozliczanie rozrachunków
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów
• Przygotowanie deklaracji podatkowych i plików JPK
• Ewidencja danych w systemach finansowo-księgowych i kadrowo – płacowych
• Udział w przygotowywaniu Sprawozdań Finansowych
• Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych
• Współpraca z US, ZUS i Bankiem.
• Rozliczanie rozrachunków. weryfikacja należności.
• Archiwizacja dokumentów papierowych i elektronicznych.
• Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu.
• Wykonywanie innych zadań z zakresu rachunkowości i podatków.
• Obsługa w zakresie Kadr i Płac, w tym przygotowywanie list płac i dokumentów kadrowych
• Przygotowanie i realizowanie płatności.
• prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
• naliczanie wynagrodzeń,
• prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym i GUS,
• sporządzanie zaświadczeń,
• kontrola ewidencji czasu pracy,
• ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich,
• aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym.
• Kompleksowa obsługa płacowa pracowników
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe.
• Dokładność i skrupulatność, dobra organizacja pracy.
• Min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako asystent księgowego lub kadrowego, poparte referencjami.
• Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON, GUS.
• Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
• Znajomość bieżących przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.
• Znajomość systemu Symfonia ERP Kadry/ Finanse i Księgowość.
Oferujemy:
• praca w biurze w Myślenicach, z możliwością hybrydowej pracy zdalnej
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: zarzad@sportplus.pl.

email: zarzad@sportplus.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj