Handlowiec/Sprzedawca - obsługa klienta

Myślenice 29 sty 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Do nowo otwartego oddziału hurtowni instalacyjno-grzewczej poszukujemy osób na stanowisko -Handlowiec, praca stacjonarna

Główne Zadania:
-profesjonalna obsługa klienta
-doradztwo techniczne
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów/ inwestycji
-budowanie długofalowych relacji z partnerami handlowymi
-utrzymywanie wysokich standardów obsługi

Wymagania:
-wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
-znajomość branży sanitarnej lub pokrewnej
Oferujemy:
-ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego
-konkurencyjne wynagrodzenie
-niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail tomasz.fraczek@respol.pl (w tytule PRACA MYŚLENICE) z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

tomasz.fraczek@respol.pl