Elektromonter

Jawornik 6 kwi
  • Lokalizacja Jawornik
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Opis stanowiska:

- Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
- Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,
- Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
- Wykonywanie pomiarów ochronnych, prób po montażu i naprawie instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego.

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunkach elektryk, elektromonter
- Dyspozycyjność (praca w systemie 4-brygadowym),
- Zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy,
- Mile widziane uprawnienia energetyczne G1 do 15kV i G2,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku stanowisku,

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę.
• Wynagrodzenie zasadnicze + premia.
• Dodatek za dyspozycyjność.
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych (uprawnienia na operatorów: wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych, dźwigów towarowych)
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci).
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę.
• Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia.
• Dojazd z okolic Suchej Beskidzkiej

Zainteresowany? Skontaktuj się z Nami telefonicznie nr tel. 536416369 , email: praca@fcase.pl lub zapraszamy bezpośrednio do siedziby firmy: Jawornik 360, 32-400 Myślenice.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)).