Młodsza/y księgowa/y – kontroling

Myślenice 23 gru 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Firma Netfox A. Lisowski z siedzibą w Myślenicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

* Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych,

* Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (faktury sprzedaży i zakupu, wyciągi bankowe,)

* Wystawianie faktur sprzedaży,

* Wystawianie dokumentów magazynowych,

* Uzgadnianie i potwierdzanie sald rozrachunków,

* Aktywne uczestnictwo w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,

* Sporządzanie raportów i analiz pod nadzorem przełożonego w tym BDO

* Wspieranie zespołu księgowości w realizacji codziennych zadań,

* Archiwizacja dokumentów księgowych,

Nasze wymagania

* Znajomość programu Rewizor GT (INSERT)

* Znajomość zasad rachunkowości

* Znajomość Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,

* Samodzielność, dokładność i terminowość,

To oferujemy:

* Umowę o pracę,

* Pracę w stabilnej firmie o strukturze holdingowej

* Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

* Pakiet kawowy,

* Przyjazną atmosferę pracy,

* Praca w godzinach 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku,

* Gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach.

Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox A. Lisowski z siedzibą w Myślenicach – danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj