Magazynier /kierowca w hurtowni mięsa i wędlin

16 wrz 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

FIRMA JANAS podhalański producent i dystrybutor produktów z grupy mięso - wędliny- drób do oddziału w Myślenicach poszukuje magazyniera z prawem jazdy.

Zakres obowiązków:

- rozkładanie i dokładanie towaru ,
kontrola stanów magazynowych

- rozładunek dostaw

- stacjonarna obsługa klientów oraz realizacja zamówień do sklepów i gastronomii

- praca jako kierowca - skoczek , gdy potrzebne jest zastępstwo na trasie.

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

- gotowość do pracy na chłodni ,
w temp. 2-4°C , przy czym nie jest to praca całe 8h na chłodni , połowa czasu pracy odbywa się w temp. pokojowej

- gotowość do pracy w systemie dwu- zmianowym ( 6.00 - 14.00 ;
noc: 20.00- 4.00 lub 22.00 - 6.00 )

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chęć do pracy
( zapewniamy szkolenie stanowiskowe oraz pomoc i opiekę w pierwszych tygodniach pracy)

Oferujemy:

- zatrudnienie w dużym , prężnie działającym przędsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku ( 30 lat na rynku pracy )

- od pierwszych dni zatrudnienia umowa o prace na pełen etat ( pierwsza umowa tzw. próbna na 3 mies. , kolejna - 3 lata , następna na czas nieokreślony)

- wynagrodzenie zawsze na czas
( wynagrodzenie max do 10- tego dnia nast. miesiąca )

- płatne nadgodziny

- dla pracowników możliwość zakupu mięsa i wędlin w cenie hurtowej

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rfilipek@firmajanas.pl

można także złożyć CV osobiście w oddziale firmy: Słowackiego 81b, 32-400 Myślenice (wjazd naprzeciw Wędzonki )

Więcej informacji i bezpośredni kontakt z rekruterem pod numerem: 668-102-851

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj