Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Jawornik 360 7 gru 2023
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i budową nowej linii produkcyjnej , dążymy do ciągłego poszerzania asortymentu osłonek jadalnych, dlatego inwestujemy w wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Opis stanowiska:

1. Zarządzanie zmianą 30-40 pracowników produkcyjnych.
2. Praca ściśle oparta na dokumentacji technologicznej, technicznej i produkcyjnej.
3. Kontrola pracy działów produkcji w zakresie przestrzegania parametrów, eksploatacji maszyn i urządzeń, oraz stosowania obowiązującej technologii produkcji osłonek.
4. Definiowanie i wdrażanie czynności naprawczych przy opóźnieniach w stosunku do planów produkcyjnych.
5. Rozwiazywanie aktualnych problemów, które mogą się pojawić w trakcie zmiany.
6. Przydzielanie zadań, monitorowanie postępów pracowników i zapewnianie skutecznego wykorzystania zasobów ludzkich.
7. Przestrzeganie norm zużycia surowców, materiałów i energii oraz realizacja długofalowego programu poprawy gospodarności.
8. Wykonywanie obowiązków zgodnie z wymogami HACCP, GMP, GHP.
9. Śledzenie parametrów produkcji, jakości produktów oraz przestrzegania standardów
bezpieczeństwa i higieny pracy.
10. Wdrażanie narzędzi optymalizujących produkcję.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane wykształcenie techniczne.
2. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
3. Dyspozycyjność (praca w systemie 4-brygadowym).
4. Zainteresowanie procesem produkcji oraz metodologią Lean
5. Zdolności przywódcze i chęć ich doskonalenia.
6. Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach.
7. Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
8. Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy.
9. Otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją.
10. Znajomość programów MS Office.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę.
2. Wynagrodzenie zasadnicze + premia.
3. Dodatek za dyspozycyjność.
4. Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
5. Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci).
6. Grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę.
7. Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowana/-y? Skontaktuj się z Nami telefonicznie nr tel. 536416369 / email: praca@fcase.pl lub zapraszamy bezpośrednio do siedziby firmy: Jawornik 360, 32-400 Myślenice.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)).