Magazynier / pomocnik magazyniera

Myślenice 7 lis 2022
  • Lokalizacja Myślenice
  • Branża Magazynier
Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER / POMOCNIK MAGAZYNIERA
Kod ref. MGR/10/2022

Miejsce zatrudnienia: Myślenice, Małopolska

Zakres obowiązków:

• Obsługa magazynu produktów dziecięcych
• Przyjęcie i kontrola dostaw oraz wydań magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym
• Rozładunki i załadunki dostaw towaru na stan magazynowy
• Koordynacja wysyłki towarów (przygotowanie towaru, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, odbiór / wydanie towaru)

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy magazyniera / pomocnika magazyniera
• Dobra znajomość obsługi komputera (głównie Excel)
• Mile widziana znajomość obsługi programu Optima

Firma oferuje:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Motywacyjny system wynagradzania
• Wysoką samodzielność w pracy
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Prosimy o przesłanie CV z podaniem kodu referencyjnego na adres e-mail: biuro@abakusbaby.pl