Specjalista ds. marketingu

Myślenice 12 kwi
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Marketing i media
Opis

Firma ABAKUSBABY poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Kod ref. MAR/01/2024

Miejsce zatrudnienia: Myślenice, Małopolska

Zakres obowiązków:

• Planowanie i realizacja kampanii marketingowych produktów - akcesoriów dziecięcych
• Planowanie i realizacja działań e-marketingowych i social media ( organizacja i przeprowadzanie kampanii promocyjnych w Internecie, blog, portale społecznościowe, facebook, itp.)
• Dobór mediów i stała optymalizacja prowadzonych kampanii
• Współpraca z Działem Sprzedaży oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań marketingowych i promocyjnych (agencje reklamowe, media itp.)
• Opracowywanie treści i grafik w Internecie, m.in. na kanały social media
• Kreowanie wizerunku firmy (PR)
• Reprezentowanie firmy na branżowych imprezach, targach, konferencjach itp.
• Kontakt i współpraca z kontrahentami zagranicznymi w zakresie działań marketingowych

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze marketingu i e-marketingu
• Wykształcenie minimum średnie
• Praktyczna znajomość narzędzi marketingu internetowego
• Umiejętność obsługi programów graficznych przynajmniej w podstawowym zakresie
• Znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Samodzielność oraz dobra organizacja własnego czasu pracy
• Umiejętność współpracy w zespole
• Kreatywność

Firma oferuje:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Motywacyjny system wynagradzania
• Wysoką samodzielność w pracy
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV z podaniem kodu referencyjnego na adres e-mail: biuro@abakusbaby.pl