Pracownik dozoru Myślenice + zwrot kosztów dojazdu

Od 3 010 zł Myślenice 14 sie 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Ochrona

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownika dozoru - Myślenice

OPIS STANOWISKA:
- dozór obiektu produkcyjnego 24 h na 48 H
- praca w ruchu ciągłym ,

WYMAGANIA:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,
- wynagrodzenie 3010 brutto + 20 % dodatku nocnego
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
- możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,

Kontakt w sprawie pracy kierownik 723 003 259,
rekrutacja 785 510 307

785510307