F.P.H. Ekopoldex

Od 3 100 zł Strefa przemysłowa Jawornik Polanka 26 cze 2022
  • Lokalizacja Strefa przemysłowa Jawornik Polanka
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma Ekopoldex aktualnie poszukuje mężczyzn zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji granulatów z tworzyw sztucznych

Wymagania:
• Zaangażowanie do pracy,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Praca od zaraz,
• Długotrwałe zatrudnienie,
• Pełny etat,
• Motywacyjny system premiowania,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 609 206 906 lub wysłać CV na adres mailowy biuro@ekopoldex.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".