Doradca Klienta w Salonie Partner AGD RTV MAX-Elektro

Myślenice 4 cze 2022
  • Lokalizacja Myślenice
  • Branża Handel
Opis

Miejsce pracy: Myślenice, ul. Słoneczna 17

OBOWIĄZKI:
• Doradztwo i sprzedaż całej gamy produktów dostępnych w salonie RTV AGD
• Dobór odpowiednich usług finansowych oraz ubezpieczeniowych
• Dbałość o estetykę i odpowiednia ekspozycję towaru oraz placówki

WYMAGANIA:
• Chęć do pracy oraz orientacja na osiąganie sukcesów
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
• Zainteresowanie nowościami RTV AGD
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów RTV AGD oraz produktów finansowych i ubezpieczeniowych

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
• Pracę w placówce z niemal 20-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku
• Szansę na zdobycie nowych umiejętności zawodowych
• Dobrą atmosferę w pracy oraz przyjazny grafik
• Wynagrodzenie stałe + prowizyjne, zależne od osiąganych wyników
• Wsparcie doświadczonego zespołu
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

Jeśli poszukujesz pracy w przyjaznym zespole, chcesz zdobyć lub pogłębić doświadczenia zawodowe, jesteś osobą rzetelną, uczciwą i punktualną, lubiącą kontakt z ludźmi, to nasza placówka jest bardzo dobrym miejscem dla Ciebie, zapraszamy do współpracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

na adres e-mail
myslenice@mgjj-concept.pl

lub prosimy o osobiste dostarczenie na adres sklepu.
W tytule wiadomości prosimy podawać kod ref. Oferty:
MYS-AGD

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj