Ustawiacz maszyn wtryskowych

Dobczyce 8 kwi
  • Lokalizacja Dobczyce
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

ALPHA TECHNOLOGY Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych w Dobczycach poszukuje pracowników na stanowisko Ustawiacz maszyn wtryskowych.

Zakres obowiązków:
• montaż i demontaż form wtryskowych,
• ustawianie procesu wtrysku wg Karty Parametrów Procesu, Karty Podłączeń,
• przedstawianie do zatwierdzenia Pierwszej Dobrej Sztuki,
• korygowanie parametrów procesu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
• nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu wtrysku,
• czyszczenie i konserwacja form wtryskowych, dokonywanie zapisów, w ramach wykonywanych obowiązków,
• dokonywanie wpisów w karcie formy.

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• praktyczna obsługa wtryskarek,
• praktyczna obsługa robotów odbierających,
• praktyczna obsługa urządzeń peryferyjnych wtryskarek,
• umiejętność interpretacji danych procesu wtrysku,
• rzetelność, zaangażowanie, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia na umowę o pracę,
• współpracę w międzynarodowym środowisku,
• pakiet socjalny (m.in. bony oraz paczki okolicznościowe),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkolenia.

Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (sekretariatzt@alpha.krakow.pl) lub kontakt telefoniczny.

W celu przeprowadzenia rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Alpha Technology Sp. z.o.o. Sp.K dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

12 254 98 30