Sprzedawca/doradca klienta pojazdów i części SALON POLPIT Głogoczów

Głogoczów 8 maj
  • Lokalizacja Głogoczów
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel
  • Rodzaj umowy Umowa o prace
Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko handlowca sprzedaży pojazdów typu Quad, Cross, akcesori i części zamiennych. Do salonu w Głogoczowie.

Zakres obowiązków:

bieżąca obsługa sprzedaży stacjonarnej, telefonicznej
wystawianie dokumentów sprzedaży
obsługa urządzeń biurowych (kasa, terminal, drukarki itp.)
obsługa sklepu B2B, allegro
przygotowywanie oferty sprzedaży (zdjęcia, opis)
uzupełnianie stanów asortymentu (zamawianie towaru)
bieżące prace biurowe

Nasze oczekiwania:

- chęć obsługi na najwyższym poziomie

- determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

- samodzielność w działaniu

- zdolność do pracy zespołowej

- pozytywne nastawienie i chęć do pracy

- praktyczna obsługa urządzeń

- punktualność, sumienność, staranność

- dobra organizacja pracy

- samodyscyplina

- mile widziana osoba młoda, szybko ucząca się, absolwenci

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość zdobycia doświadczenia sprzedaży sklepu B2B, allegro, obsługa programów handlowych.

Sprzedajemy pojazdy offroad quady, crossy, akcesoria i części zamienne

Szkolenie wprowadzające

Dobre warunki zatrudnienia: stałe wynagrodzenie oraz premię

Zgrany zespół, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować silną markę rynkową CENTRUM MOTOCYKLOWO-QUADOWE POLPIT, prześlij CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)".

Zainteresowanych zapraszamy z CV osobiście w siedzibie POLPIT 32-444 Głogoczów 1057 lub mail biuro@polpit.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej