Pracownik BIURA OBSŁUGI KLIENTA

4 000 - 6 000 zł SIEPRAW 13 sty 2022
  • Lokalizacja SIEPRAW
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Firma działająca w branży produkcji narzędzi budowlanych i malarskich poszukuje osób / osoby na stanowiska:

Obsługa sprzedaży
podstawowe obowiązki: m.in. kompleksowa obsługa klienta od momentu zamówienia do jego realizacji oraz obsługa po transakcyjna, weryfikacja i kontrola terminowości wpłat

Specjalista e-Commerce - obsługa sklepu Internetowego,
podstawowe obowiązki: nadzorowanie sprzedaży internetowej

Jeśli nie masz doświadczenia ale interesujesz się grafiką lub social mediami i szybko się uczysz – Ciebie szukamy!

Prześlij nam swoje CV, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

* Doświadczenia lub wiedzy z wybranego zakresu,

* Zdolności organizacyjnych, sumienności, samodzielności w działaniu,

Oferujemy:

* Stabilną pracę

* Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

* Przyjazną atmosferę pracy

* Interesującą i pełną wyzwań pracę