Laborant technologiczny

Jawornik 360 18 sty 2022
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Opis stanowiska:

• sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej
• planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
• opracowywanie i wdrażanie nowych technologii,
• analiza problemów produkcyjnych
• czynne uczestniczenie w procesie doskonalenia technologii produkcji
• analiza badanych próbek zgodnie z obowiązującymi normami,
• prowadzenie badań laboratoryjnych, pobieranie i przygotowanie próbek do analizy laboratoryjnej,
• obsługa podstawowych urządzeń laboratoryjnych

Wymagania:

• wykształcenie (technikum chemiczne, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych
• umiejętność analizy potrzeb klienta w celu opracowania technologii wytwarzania
• umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej
• kreatywność i samodzielność działania
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• dokładność, zaangażowanie, spostrzegawczość, dyspozycyjność, zdolności analityczne, rzetelność, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność,
• mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej

Co oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach o umowę o pracę,
• pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
• możliwość uczestniczenia w szkoleniach dokształcających,
• wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
• świadczenia z ZFŚS

Zainteresowana/-y? Skontaktuj się z Nami telefonicznie nr tel. 536416369 , mailowo: praca@fcase.pl lub zapraszamy do siedziby firmy: Jawornik 360, 32-400 Myślenice

Do zobaczenia!

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)).