Samodzielna księgowa

Myślenice 27 cze 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Finanse i księgowość

Poszukujemy do naszego zespołu Samodzielnej księgowej/ Samodzielnego księgowego

Nasze wymagania:

- umiejętność prowadzenia ksiąg handlowych
- doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej ( mile widziane w biurze rachunkowym),
- znajomość programu Optima- warunek konieczny
- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
- umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
- komunikatywność,
- samodzielność

Obowiązki:

- weryfikacja dokumentów pod względem finansowo księgowym
- wprowadzanie i dekretacja dokumentów księgowych w
programie księgowym,
- księgowanie wyciągów bankowych
- weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków oraz sald kont,
- przygotowywanie zestawień

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, dostęp do platform księgowych
- wsparcie zespołu
-elastyczne godziny pracy
- pracę w miłej atmosferze

biuro@abconsulting.biz.pl