Sprzedawca

Myślenice 29 lis 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Nasz klient- Firma ABAKUSBABY z Myślenic poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPRZEDAWCA
Kod ref. AB/11/2021

Liczba wakatów: 1

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa klientów sklepu z zachowaniem standardów firmy
• Dbanie o estetykę ekspozycji w sklepie
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe funkcjonowanie sklepu
• Aktywne doradztwo klientowi
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Wysoka kultura osobista
• Odpowiedzialność, rzetelność
• Dynamizm w działaniu , inicjatywa i zaangażowanie
• Nastawienie na realizację celów
• Dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy)
• Mile widziana wiedza w zakresie sprzętu komputerowego
Firma oferuje:
• Zatrudnienie na umowę o pracę w sklepie z artykułami komputerowymi i dziecięcymi w Galerii Myślenickiej
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Satysfakcję zawodową
Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres: biuro@pracowniaprofesja.pl
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.