Pracownik produkcji (okna/drzwi aluminiowe)

Myślenice 24 mar 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny BDHI Factory sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIKA PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Praca na warsztacie przy produkcji okien i drzwi aluminiowych,
Obsługa maszyn produkcyjnych,
Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

OCZEKIWANIA:
Dobra organizacja pracy własnej,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami.

MILE WIDZIANE:
Doświadczenie przy produkcji okien i drzwi,
Znajomość systemów aluminiowych.

FIRMA OFERUJE:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (im wyższe doświadczenie, tym lepsza stawka na początek),
Pracę od poniedziałku do piątku, na 1 zmianę,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Możliwość poznania branży, przeszkolenia w zakresie fabrykacji ślusarki aluminiowej i przeciwpożarowej.

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV w biurze zakładu lub wysłanie na adres mailowy: l.biela@bdhi.eu

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BDHI Factory sp. z o.o.
Ul. Jana III Sobieskiego 30A,
32-400 Myślenice, Polska

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj