Sprzedawca w salonie drzwi, podłóg i lamp

3 400 - 3 700 zł Myślenice 25 gru 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Poszukujemy sprzedawcy do naszego nowo otwartego salonu w Myślenicach na dział z drzwiami, podłogami, lampami i roletami.

Widełki płacowe 2700-3000 netto (zależnie od samodzielności i umiejętności).

Praca pięć dni w tygodniu od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00-18.00 (poniedziałek - piątek) i 9.00-14.00 (sobota).

Osoby chętne do nauki będą miały możliwość przyuczenia. Nie jest wymagane doświadczenie.

Dołącz do nas, a my zapewnimy Ci przyjazną atmosferę i wysoki standard miejsca pracy. Dodatkowo damy Ci 15 % rabatu na cały nasz asortyment.

Twój zespół będzie liczył 4-5 osób.

Ze względu na rodzaj wykonywanej pracy oraz przepisy BHP odnośnie norm dźwigania oferta adresowana jest do mężczyzn. Jesteśmy zainteresowani tylko kandydatami, którzy są gotowi podjąć pracę w ciągu dwóch do trzech tygodni.

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
-zamawianie towaru
-przyjmowanie i rozładunek towaru
- dbałość o ekspozycje w sklepie
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera
- dobra komunikatywność i organizacja pracy
- zaangażowanie

Nasza firma Delta Twoje Wnętrza znajduje się w Myślenicach na ul. Fijałkowskiego 40. Zajmujemy się sprzedażą artykułów wykończenia i wystroju wnętrz, od podłóg, drzwi, lamp, rolet i karniszy poprzez dywany, wykładziny i chodniki po firany, zasłony i pościele. Świadczymy usługi związane z tą branżą jak np. montaż drzwi i podłóg, szycie dekoracji okiennych, obszywanie chodników Obecnie zatrudniamy 14 osób. Większość z nich pracuje u nas około 10 lat. Zapewniamy wygodne stanowisko pracy, przytulne wnętrza i przyjemne zaplecze socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie CV na adres: rekrutacja.panele.delta@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00-20.00