HANDLOWIEC/Obsługa sklepu internetowego POLPIT Głogoczów

Głogoczów 8 maj 2022
  • Lokalizacja Głogoczów
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Poszukujemy osoby na stanowisko handlowca, w salonie pojazdów czterokołowych, akcesori i części zamiennych - praca w Głogoczowie, praca na stałe.

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa zamówień internetowych, telefonicznych, obsługa poczty e-mail, prezentacja oferty firmy.
- realizacja zamówień/uzupełnianie stanów magazynowych, inne prace biurowe.
- prezentacja/aktualizacja oferty sprzedaży
- dbanie o dobre relacje z klientem

Nasze oczekiwania:
- chęć obsługi klienta na najwyższym poziomie
- determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
- samodzielność w działaniu
- zdolność do pracy zespołowej
- pozytywne nastawienie i chęć do pracy
- praktyczna obsługa komputera
- punktualność, sumienność, staranność
- dobra organizacja pracy
- samodyscyplina
- mile widziana osoba młoda, szybko ucząca się, miejscowa, absolwenci,

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży B2B
Szkolenie wprowadzające
Pracę od poniedziałku do piątku 9-17, sobota 9-13
Dobre warunki zatrudnienia: stałe wynagrodzenie oraz premię
Zgrany zespół, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować silną markę rynkową CENTRUM MOTOCYKLOWO-QUADOWE POLPIT, prześlij CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)".

Informujemy że poszukujemy osoby do pracy na stałe, a nie na okres sezonowy.

Zainteresowanych zapraszamy z CV osobiście w siedzibie POLPIT 32-444 Głogoczów 1057 lub mail biuro@polpit.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.