Kontroler jakości – laborant

Od 4 650 zł Jawornik 360 25 lut
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Opis stanowiska:

• Obsługa podstawowych urządzeń laboratoryjnych.
• Prowadzenie badań laboratoryjnych, pobieranie i przygotowanie próbek do analizy laboratoryjnej.
• Analiza badanych próbek zgodnie z obowiązującymi normami.
• Uczestnictwo przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych metod analitycznych.
• Realizacja założonego harmonogramu badań, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
• Kontrola surowca.
• Kontrola jakości na poszczególnych oddziałach produkcyjnych,
• Bieżące śledzenie zmian jakościowych
• Praca przy komputerze powyżej 4 godzin.

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe (chemiczne)
• Dyspozycyjność (praca w systemie 12 godzinnym),
• Dokładność, zaangażowanie, spostrzegawczość, dyspozycyjność, zdolności analityczne, rzetelność, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.
• Mile widziane doświadczenie w Laboratorium.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Wynagrodzenie od 4650 zł brutto
• Dodatek za pracę w porze nocnej
• Atrakcyjny system premiowania
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, paczki dla dzieci)
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę
• Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia

Zainteresowana/-y? Skontaktuj się z Nami telefonicznie nr tel. 536416369 lub zapraszamy bezpośrednio do siedziby firmy: Jawornik 360, 32-400 Myślenice.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)).