Pakowacz - magazynier

Myślenice 5 paź 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

Poszukujemy pracownika do pakowania przesyłek - realizacji zamówień internetowych.

Obowiązki związane z pracą:

realizacja zamówień internetowych tj. przygotowanie, zabezpieczanie i pakowanie paczek do wysyłki
kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentami
terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
układanie towaru na magazynie
ręczne prace magazynowe
Wymagania:

• Odpowiedzialność

• Dyspozycyjność

• Dokładność

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Dobra kondycja fizyczna

• Prawo jazdy kategorii B

Mile widziana znajomość części samochodowych
Oferujemy :

• umowę o pracę (stałe zatrudnienie)

• pracę w młodym i miłym zespole

• terminowe wynagrodzenie

Proszę o umieszczenie poniższej klauzuli w wysyłanym CV :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego

i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.