Operator piły panelowej i okleiniarki

Izdebnik 19 sty 2022
  • Lokalizacja Izdebnik
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Pozostałe oferty

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PIŁY PANELOWEJ I OKLEINIARKI

Główne zadania realizowane na stanowisku:

• Obsługa piły panelowej i okleiniarki.
• Wykonywanie zlecenia w oparciu o powierzoną dokumentację.
• Dbanie o jakość powierzonych materiałów.
• Terminowa realizacja zadań.
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:
• chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy
• operatywność i zaangażowanie
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• wynagrodzenie rozszerzone o dodatki premiowe i dobrowolne ubezpieczenie na życie
• umowę o pracę
• dobre warunki pracy
• specjalistyczne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@belmeb.pl
lub bezpośrednio w siedzibie firmy Belmeb Sp. z o.o.
tel. 12/ 273 22 24

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez BELMEB Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych jest BELMEB Sp. z o.o. z siedzibą w Izdebniku. Adres: 34-144 Izdebnik ul. Krakowska 77. W celu kontaktu dotyczącego przetwarzania i ochrony danych osobowych można wysyłać wiadomość email na adres: dane@belmeb.pl. Administrator danych będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Twojej zgody. Twoje dane osobowe nie zostaną ujawnione żadnym podmiotom trzecim i przechowywane będą przez Administratora przez okres rekrutacji, a po jego zakończeniu zostaną usunięte. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania ich (poprawiania); żądania usunięcia, ograniczenia, przeniesienia i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz także, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Podanie swoich danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Administrator danych nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, z uwzględnieniem profilowania, w oparciu o przetwarzane dane osobowe.