Mechanik utrzymania ruchu

Myślenice 26 lis 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Duża polska firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. SOLIDNY PRACODAWCA.

Aktualnie poszukujemy do Zakładu produkcyjnego pracownika na stanowisko:

M E C H A N I K UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Zakład Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

Obowiązki:

- Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu oraz maszyn na terenie zakładu.
- Zapobieganie awariom urządzeń i przestojom maszyn.
- Bieżące usuwanie usterek oraz planowe działania konserwacyjne, pod względem mechanicznym maszyn i urządzeń.
- Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami i wyposażeniem mechaników.

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe, średnie o profilu mechanicznym
- Doświadczenie w pracy warsztatowej (mechanika, elektromechanika)
- Umiejętności manualne
- Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Mile widziane uprawnienia spawacza, na wózki widłowe, suwnice

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w stabilnej firmie
- zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
- zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
- bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)

CV prosimy wysłać na adres rekrutacja@tfkable.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce www.tfkable.com/kariera.html”

rekrutacja@tfkable.com