Przedstawiciel handlowy rotacyjny

Pcim 16 paź 2021
  • Lokalizacja Pcim
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Bzomex Sp. zo.o Sp.k. to Hurtownia Spożywcza działająca od 1992 roku.
Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów, supermarketów oraz hurtowni.
W ofercie handlowej posiadamy ponad 10 tyś. pozycji asortymentowych.
Zaliczamy się do grona największych firm handlowych w Polsce.
Obecnie zatrudniamy ok. 450 pracowników, z czego ok. 40 to Przedstawiciele Handlowi.

OBECNIE POSZUKUJEMY OSOBY CHĘTNEJ DO PRACY JAKO
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ROTACYJNY

OPIS STANOWISKA PRACY:
– zastępowanie przedstawicieli handlowych w podległych im rejonach
– aktywna sprzedaż oferowanych produktów
– wdrażanie akcji promocyjnych u klientów
– wyjazdy do klientów w charakterze pomocnika kierowcy
– praca na magazynie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
– gotowości do pracy na magazynie oraz w terenie
– umiejętności interpersonalnych w tym łatwość nawiązywania kontaktów
– chęci rozwoju
– dobrej organizacji pracy i lojalności wobec pracodawcy
– zaangażowania w powierzone działania
– czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
– pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– szkolenie stanowiskowe, wsparcie i wdrożenie w powierzone zadania
– motywacyjny system premiowy powiązany z efektywnością pracy
– nowoczesne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
– praca w systemie jednozmianowym
– możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o wysłanie CV na adres: pracakadry@bzomex.com.pl
CV można również złożyć osobiście w siedzibie firmy:
Bzomex Sp. zo.o. Sp.k
Dział Kadr i Płac
32-432 Pcim 1
Telefon; (12)274-83-41
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

pracakadry@bzomex.com.pl