Pracownik Biurowy

3 000 - 4 000 zł 5 paź 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Praca od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:
-Obsługa kontaktów
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Kontakt z dostawcami
-Obsługa sprzedaży detalicznej (sklep internetowy)
-Realizacja zadań administracyjno-biurowych

Nasze wymagania:
-Prawo jazdy kat. B
-Znajomość i obsługa programów: Excel, Word
-Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i budowania relacji biznesowej
-Doświadczenie w pracy z Klientem
-Wysoka kultura osobista
-Odpowiedzialność- umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy:
-Premie od sprzedaży
-Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
-Stabilne zatrudnienie
-Ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę
-Miłą atmosferę pracy
-Wdrożenie do bieżących kontraktów i umów

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Wyślij CV na adres d.orlicki@exp-medic.com

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj