Operator kotłów i podczyszczalni ścieków

Jawornik 360 18 sie 2023
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Obowiązki:
• Kontrola pracy urządzeń chłodniczych i kotłowni, agregatów komór chłodniczych, skraplaczy,
• Obsługa instalacji uzdatniania wody kotłowej, kontrola czasookresów przeglądów eksploatacyjnych podległych maszyn i urządzeń,
• Kontrola skraplaczy i wentylatorów Chillerów,
• Sprawdzanie urządzeń chłodniczych, odpowietrzanie odmulaczy, analiza stanów awaryjnych przez system nadzoru pracy kotłowni, pomiar twardości wody kotłowej, kontrola uzdatniania wody kotłowej,
• Sporządzanie i analiza raportów pracy urządzeń kotłowni i chłodni, kontrola pracy szafy sterowniczej,
• Prace porządkowe w pomieszczeniach kotłowni, chłodni,
• Obsługa podczyszczalni zgodnie z instrukcją obsługi urządzeń,
• Załadunek, rozładunek i belowanie odpadów produkcyjnych,
• Obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku: Operator kotłowni, Operatora podczyszczalni Ścieków
• Wykształcenie zawodowe
• Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne (E) grupy II i III,
• Operatywność i samodzielność w działaniu,
• Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
• Mile widziane: znajomość problematyki gospodarki odpadami oraz zagadnieniami ochrony środowiska.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (stabilne warunki zatrudnienia również w pandemii)
• Dodatek do systemu 4 – brygadowego w wysokości 500 zł brutto
• Dodatek za pracę w porze nocnej
• Atrakcyjny system premiowania
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych (uprawnienia na operatorów: wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych, dźwigów towarowych)
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, paczki dla dzieci)
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę
• Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia

Zainteresowana/-y? Skontaktuj się z Nami telefonicznie nr tel. 536416369 lub zapraszamy bezpośrednio do siedziby firmy: Jawornik 360, 32-400 Myślenice.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do real¬iza¬cji pro¬cesu rekru¬tacji (zgod¬nie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)).