Specjalista ds. Obsługi Klienta

MYŚLENICE 27 mar
  • Lokalizacja MYŚLENICE
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Rozmawiać z ludźmi potrafi każdy, ale rozmawiać tak, by spełnić oczekiwania kogoś po drugiej stronie słuchawki, to już wyższa szkoła jazdy. Jeśli rozmowa jest Twoją mocną stroną i potrafisz negocjować, a czasem też podyskutować, to właśnie przygotowujemy Ci dobre miejsce do rozwoju.

Bierzesz sobie do serca powiedzenie „Klient nasz Pan”, ale umiesz też postawić granice? Wpadaj do nas, bo szukamy sprytnego specjalisty do spraw obsługi klienta, który przejmie na siebie kontakt z naszymi odbiorcami.

Pewnie zastanawiasz się, jak to się robi w naszej firmie? Już tłumaczymy.

Twój zakres zadań:
• Mailowa i telefoniczna obsługa zamówień
• Dbanie o relacje z klientami
• Kontrola, monitorowanie realizacji zamówień - ścisła współpraca z Logistyką i Magazynem
• Raportowanie działań i sprawna komunikacja z innymi działami w zakresie realizacji zamówień
• Wystawianie dokumentów handlowych
• Obsługa zadań administracyjnych związanych z zarządzaniem zamówieniami oraz zapewnieniem ciągłości i terminowości ich realizacji.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz przyswajania i wykorzystywania informacji
• Rzetelne realizowanie powierzonych zadań i dbałość o szczegóły
• Dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
• Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami
• Doświadczenie w obszarze e-commerce lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość BaseLinkera, platform Allegro, Amazon
•Mile widziana znajomość programu SUBIEKT GT.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy
• Dużą samodzielność w działaniu
• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• Pracę w systemie jednozmianowym
• Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)

Brzmi interesująco? Nie zastanawiaj się tylko wyślij nam swoje CV na adres praca@netfox.pl! I do zobaczenia na rozmowie!

Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox – Aleksy Lisowski danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj