Magazynier

Jawornik 360 23 lip
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
  • Rodzaj umowy Umowa o prace
Opis

Opis stanowiska:

• Przyjmowanie wyrobów gotowych i materiałów oraz wystawianie dokumentów
• Wydawanie materiałów na podstawie dokumentów
• Odpowiedzialność za właściwe rozmieszczanie wyrobów w miejscach do tego wyznaczonych.
• Sporządzanie i przekazywanie w ustalonych terminach dokumentów obrotu materiałowego do zainteresowanych komórek.
• Zabezpieczenie magazynów przed kradzieżą, pożarem.
• Przygotowanie magazynów do inwentaryzacji okresowych.
• Obsługa urządzeń magazynowych
• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
• Uprawnia do obsługi wózków widłowych (IIWJO)
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
• Uczciwość, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
• Pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji.
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
• Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań.
• Atrakcyjny system premiowania.
• Świadczenia z ZFŚS.
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej