Specjalista ds. administracyjno-biurowych

3 900 - 5 200 zł Raciechowice 10 gru 2022
  • Lokalizacja Raciechowice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja

Bętkowski Service poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH

Zakres obowiązków:
- zarządzanie obiegiem dokumentacji, zamawianie materiałów
biurowych, przyjmowanie i wysyłka korespondencji,
archiwizowanie dokumentów,
- przygotowywanie raportów i zestawień,
- ewidencja faktur,
- koordynowanie wydarzeń i terminów,
- bezpośrednia współpraca z działem finansowym i HR – ewidencja czasu pracy, urlopów, BHP.

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku min. 2 lata,
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),
- znajomość programu CDN OPTIMA oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- system premiowania,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Zachęcamy do składania CV. Odpowiadamy tylko na wybrane CV.
kontakt e-mailowy: wiola@betkowski.pl

wiola@betkowski.pl