Pomocnik Mistrza Brygady / Pomocnik Ustawiacza

Pcim 1512 31 maj 2021
  • Lokalizacja Pcim 1512
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych od ponad 8 lat, otworzyła nowy zakład w Pcimiu.
W związku z bardzo dynamicznym rozwojem i otwarciem zespołu narzędziowego poszukuje doświadczonych pracowników, fachowców na stanowiska:

- Pomocnik Mistrza Brygady
- Pomocnik Ustawiacza

Miejsce pracv: Pcim 1512

Najważniejsze obowiązki:

• odpowiednie gospodarowanie powierzonymi materiałami i urządzeniami,
• bieżące mielenie oraz zawracanie przemiału,
• właściwe przygotowanie wtryskarki do pracy poprzez jej wyczyszczenie oraz bieżące utrzymywanie czystości wtryskarki,
• właściwe przygotowanie urządzeń peryferyjnych potrzebnych do produkcji poprzez ich wyczyszczenie (podajnik, suszarka, mieszalnik, pojemnik na tworzywo, młynek, itp..),
• przygotowanie właściwej mieszanki tworzywa zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,
• zasypanie przygotowanego tworzywa do pojemnika na tworzywo/podajnika/suszarki/mieszalnika,
• bieżące mielenie oraz zawracanie przemiału w wyznaczonej proporcji

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym , w ruchu ciągłym
• Dokładność i precyzja w działaniu.

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie od zaraz,
• Pracę dla emerytów, rencistów na pół etatu,
• Umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,
• Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,
• Możliwość awansu,
• Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika,
• Owocowe czwartki,
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel 12 306 73 00 lub odwiedzając naszą firmę w Pcimiu (Pcim 1512, obok składu budowlanego Trojbud). Można też wysłać CV na adres @ a na pewno oddzwonimy.
Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".