Elektromechanik – utrzymanie ruchu

Pcim 1512 31 maj 2021
  • Lokalizacja Pcim 1512
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK – utrzymanie ruchu

Miejsce pracy: Pcim 1512

Najważniejsze obowiązki:
• Nadzór nad maszynami oraz innymi urządzeniami,
• Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
• Naprawa maszyn i urządzeń w przypadku awarii,

Wymagania:

• Gotowość do pracy zmianowej,
• Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
• Wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryki, energetyki
• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę (umowa o pracę, pełen etat),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,
• Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,
• Możliwość awansu,
• Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika,
• Owocowe czwartki,
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 306 73 00 lub odwiedzając naszą firmę w Pcimiu (Pcim 1512, obok składu budowlanego Trojbud). Zachęcamy do wysyłki CV na adres praca@klgs.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".