Magazynier

Pcim 1512 31 maj 2021
  • Lokalizacja Pcim 1512
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Pcim 1512

Najważniejsze obowiązki:
• Przyjęcie dostaw i ich prawidłowe rozmieszczenie w Magazynie,
• Właściwe składowanie surowców i wyrobów gotowych,
• Transport pełnych palet na odpowiednie miejsca w Magazynie,
• Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy,

Wymagania:
• Mile widziane uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym poświadczone przez Nadzór Dozoru Technicznego (UDT) bądź chęć ich wyrobienia
• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę (umowa o pracę, pełen etat),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,
• Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika,
• Owocowe czwartki,
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
• Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,
• Możliwość awansu.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 306 73 00 lub odwiedzając naszą firmę pod adresem Pcim 1512. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".