Spedytor/dyspozytor transport międzynarodowy

4 000 - 5 000 zł Myślenice 22 kwi 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
Opis

Opis stanowiska pracy
Masz doświadczenie w pracy w prowadzeniu pojazdów ciężarowych 13.6 w ruchu międzynarodowym?
Masz doświadczenie jako spedytor miedzynarodowy?
Jesteś osobą kreatywną,z pomysłami?
Szukasz firmy w której możesz realizować swoje pomysły?
.Masz doświadczenie min 2 letnie w pracy na podobnym stanowisku.
Jesteś osobą samodzielną z pasją do nowych wyzwań?

Zapraszamy do współpracy.!!!

Obowiązki na wyżej wymienionym stanowisku;

-pozyskiwanie zleceń transportowych
-budowanie bazy własnych klientów
-znajomość branzy TSL,przepisów Konwencji CMR i prawa przewozowego.
-znajomość czasu pracy kierowców i topografi dróg w Europie.
-nadzór nad flota pojazdów.
-umiejętnosć organizowania pracy własnej i podłegłych pojazdów.
-prowadzenie ewidencji zleceń i ich raportowanie.

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego kandydatów z doświadczeniem min. 2 lata.

Wymagania
-znajomosć jezyka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym
-Znajomosc branzy TSL
-znajomość przepisów Konwencji CMR i prawa transportowgo oraz znajomosc czasu pracy kierowców.

Prezentacja firmy
O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że firma Nesco Logistics zajmuje się świadczeniem usług w zakresie przewozu towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym od 1-24 ton ładowności.

Nesco Logistics jest przewożnikiem, który posiada własny tabor, licencję na wykonywanie transportu krajowego i międzynarodowego oraz własne ubezpieczenie OCP.
Kwalifikacje zawodowe są udokumentowane certyfikatem kompetencji zawodowych zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. Ponadto każdy z pracowników firmy posiada przynajmiej kilkuletnie doswiadczenie w branży transportowej.

Nasze bogate doswiadczenie transportowo-logistyczne nabywaliśmy również szkoląc się i pracując na rynku międzynarodowym, gdzie poprzez mozliwość poznania specyfikacji pracy dużych firm logistycznych, łańcucha dostaw dla dedykowanych klientów, możemy zaoferować swoim kierowcom pracę z doświadczonymi pracownikami z działu logistyki.

Jesli poszukują Państwo firmy o wysokich standartach pracy dbającej o pracowników zapraszamy.

Prosze przesłać CV i list motywacyjny na ; office@nescologistics.com.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj