Automatyk - Utrzymanie Ruchu

Jawornik 360 13 paź
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Opis stanowiska:

• Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych.
• Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych.
• Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej.
• Zarządzanie dokumentacją techniczną.
• Zapewnienie ciągłości produkcji.
• Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki.
• Udoskonalanie procesów produkcyjnych.
• Przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: automatyka przemysłowa, elektronika, mechatronika lub elektrotechnika.
• Znajomość instalacji elektrycznych.
• Dyspozycyjność (praca w systemie 3 – zmianowym, 4-brygadowym).
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
• Mile widziane uprawnienia energetyczne G1 do 1kV i G2.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Dodatek do systemu 4 – brygadowego w wysokości 600 zł brutto
• Dodatek za pracę w porze nocnej
• Atrakcyjny system premiowania
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych (uprawnienia na operatorów: wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych, dźwigów towarowych)
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, paczki dla dzieci)
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze oraz prywatna opieka medyczna finansowane przez pracodawcę.
• Program rekomendacji pracowników.
• Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny należy przesłać na adres mailowy praca@fcase.pl Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.
Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do real­iza­cji pro­cesu rekru­tacji (zgod­nie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)). Wszystkie informację na temat zgody na przetwarzanie danych osobowych znajdują się na stronie https://fcase.pl/pl/kariera/