Praca szuka człowieka

Myślenice 23 gru 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Marketing i media
Opis

Pracownik Działu Marketingu

Zakres obowiązków:

Realizowanie działań marketingowych z wykorzystaniem wszystkich dostępnych portali społecznościowych,
Prowadzenie profilu firmy w social media,
Udział w targach i imprezach branżowych,
Tworzenie grafik i prezentacji produktów,
Stały kontakt z klientem.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie,
Dyspozycyjność od zaraz.
Podstawowa znajomość zagadnień marketingu internetowego,
Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych.
Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
Praca w miłej i przyjaznej atmosferze
Godziny pracy ustalane indywidualnie.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,
Możliwość rozwoju oraz udziału w szkoleniach.
Niekorporacyjne środowisko pracy,

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ.

tel. 537 917 304

CV proszę przesyłać na adres: mmkmoto.biuro@gmail.com
z dopiskiem " Pracownik Działu Marketingu "