Pełnomocnik/Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Myślenice 8 paź 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Pozostałe oferty

ARCHON+ Biuro Projektów poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Pełnomocnik/Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Miejsce pracy: Myślenice

Zadania:
- współudział w aktualizacji istniejącego Systemu Zarządzania Jakością oraz odnowieniu certyfikacji istniejącego Systemu,
- współudział w zarządzaniu nad systemem jakości (tworzenie, weryfikacja, wdrażanie, doskonalenie i nadzorowanie procedur, procesów),
- inicjowanie, prowadzenie, koordynacja i weryfikacja działań zgodnie z przyjętym modelem zarządzania jakością wg ISO 9001,
- prowadzenie audytów wewnętrznych i związanych z nimi działań korygujących i zapobiegawczych,
- prowadzenie prac związanych z certyfikacją systemu jakości,
- wdrażanie narzędzi jakościowych i dbanie o ich stosowanie przez zespół,
- szkolenie z obszarów systemu i zasad jakościowych pracowników firmy,
- współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości,
- raportowanie wskaźników efektywności procesów i procedur.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania jakością,
- znajomość norm serii ISO 9000 (9000, 9001, 9004) oraz narzędzi jakościowych,
- nastawienie na doskonalenie i zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- elastyczność i umiejętność współpracy w zespole,
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie, zdolności mediacyjne oraz komunikacyjne,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- uprawnienia audytora wewnętrznego,
- znajomość normy 27001.

Oferujemy:
- możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
- umowę o pracę na pełny etat (praca stacjonarna w siedzibie firmy ARCHON+ Biuro Projektów w Myślenicach).

Jak możesz do nas aplikować?
Wyślij CV na adres praca@archon.pl, w temacie wiadomości wpisując ,,Pełnomocnik/Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością".

Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
,, Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji."

Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie ARCHON+ pod linkiem: https://www.archon.pl/praca-w-archon-art-10214

Więcej o naszej Firmie można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej: https://www.archon.pl/

praca@archon.pl