Specjalista ds rozliczeń

Głogoczów 11 mar 2021
  • Lokalizacja Głogoczów
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Finanse i księgowość

Eco Comfort to firma instalacyjna wyspecjalizowana w obszarze energooszczędnych instalacji dla budownictwa jednorodzinnego.
Do pracy w naszym zespole poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń

Miejsce pracy: Głogoczów – siedziba firmy

Najważniejsze zadania:
• wprowadzanie do systemu faktur kosztowych
• wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów
• rozliczanie zleceń i montaży
• stała współpraca z działem księgowości
• współpraca z ekipami montażowymi oraz doradcami technicznymi

Oczekujemy:
• umiejętność organizacji pracy własnej
• zorientowanie na szczegóły
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz Ms Office
• mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima
• pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki
• doświadczenie w obszarze finansów lub rozliczeń lub fakturowania

Oferujemy:
• pracę w przyjaznej atmosferze
• stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@ecocomfort.pl