Retuszer, grafik ds. postprodukcji

Myślenice 29 lip 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Marketing i media
Opis

Poszukujemy Retuszera/rki.

Osoby, przed którą obróbka zdjęć nie ma żadnych tajemnic.
Wyznawcy Photoshopa.
Człowieka, który z białego zrobi czarne i sprawi, że szklanka zaczyna lśnić jak po wyjęciu ze zmywarki. Jeśli wyczuwasz kolory jak Chuck Norris nową przygodę, a do zieleni sałatki w szklanej salaterce nie doczepi się nawet Magda Gessler – to jest praca dla Ciebie!

Zakres zadań:
• Obróbka graficzna zdjęć produktowych (kategoria Dom i Ogród) w programie Adobe Photoshop;,
• Współpraca z energicznym działem marketingu w zakresie tworzenia, przetwarzania i dokumentowania materiałów graficznych zgodnie z obowiązującymi zasadami,
• Współtworzenie contentu graficznego na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy,

Wymagania:
• Umiejętność retuszowania zdjęć,
• Dobra znajomość programu Adobe Photoshop i Lightroom,
• Poczucie estetyki, drobiazgowość, skrupulatność,
• Umiejętność pracy w zespole (zresztą młodym i dynamicznym ?)
• Mile widziane zainteresowanie fotografią oraz znajomość innych programów graficznych (np. Corel Draw, Adobe Illustrator)
• Udokumentowane doświadczenie w zakresie obróbki zdjęć (podobne stanowisko, portfolio prac),
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży e-commerce,

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy,
• Dużą samodzielność w działaniu - jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Twórczą, nieformalna atmosfera i elastyczne godziny pracy,
• Pracę w systemie jednozmianowym,
• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,

Więcej szczegółów: https://www.netfox.pl/kariera/

TEL. 506481002
Aplikację można wysyłać za pomocą formularza na stronie internetowej lub bezpośrednio wysyłając CV na: praca@netfox.pl
Prosimy o dołączenie do aplikacji link do portfolio lub plik z portfolio w formacie pdf.