Pracownik magazynu

Jordanów/powiat suski 9 lut 2021
  • Lokalizacja Jordanów/powiat suski
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

Valvex S.A. wiodący producent armatury sanitarnej i instalacyjnej w kraju i zagranicą. Lider we wdrażaniu nowości, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Zadania:
• Dokonywanie załadunku i rozładunku towaru,
• Kontrola ilościowa i jakościowa towarów dostarczonych/wysyłanych,
• Dbanie o właściwe składowanie asortymentu zgodnie ze standardami firmy,
• Zabezpieczenie skompletowanych palet,
• Uczestnictwo w inwentaryzacjach oraz innych pracach magazynowych.

Szukamy osób które:
• zdobyły pierwsze doświadczenie na pokrewnym stanowisku – mile widziane,
• potrafią pracować w zespole, a także są samodzielne w realizowaniu swoich zadań i obowiązków,
• są zaangażowane, odpowiedzialne, rzetelne i efektywne w działaniu,
• są dyspozycyjne, gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
• Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku,
• Przyjazny i zgrany zespół oraz wsparcie przełożonych w każdej sytuacji,
• Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy.

Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.valvex.com oraz pod numerem 18 2693375.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te są przetwarzane przez Valvex S.A. na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)

Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych.