Pracownik biurowy – administracja i recepcja salonu DYNAMICA

JAWORNIK 11 sty 2021
Na portalu od 2016
Usługi lub oferta firmy
  • Lokalizacja JAWORNIK
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Firma Dynamica sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisku: Pracownik biurowy – administracja i recepcja salonu
Opis stanowiska
Wprowadzanie do programu dokumentów magazynowych
Wystawianie dokumentów sprzedaży
Planowanie i zlecanie transportu samochodów
Wsparcie działu sprzedaży pod kątem audytu dokumentacji sprzedażowej
Wsparcie działu sprzedaży pod kątem recepcji salonu

Oferujemy:
Pracę u jednego z największych i najbardziej utytułowanych dealerów marek SEAT & CUPRA w Polsce
Przejrzysty system wynagrodzenia
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
Elastyczny grafik (dla studentów studiów zaocznych)

Oczekujemy:

Dobrej znajomości programu Excel
Chęci rozwoju zawodowego i dążenia realizacji wyznaczonych celów
Realizowania powierzonych zadań
Umiejętności pracy zespołowej
Wykształcenia minimum średniego
Mile widziane osoby, które posiadają status bezrobotnego lub studenci
Brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą. Jeśli szybko się uczysz i chcesz się rozwijać dołącz do Nas i wyślij CV na adres: j.kochan@dynamica.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj