Specjalista ds. jakości

Pcim 1512 14 sty
  • Lokalizacja Pcim 1512
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
  • Rodzaj umowy Umowa o prace
Opis

Firma KLGS sp. z o.o., działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych, które są dostarczane do branż Automotive, AGD, elektronika - poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracv: Pcim 1512

Najważniejsze obowiązki:

• nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym,
• nadzór nad postępowaniem z wyrobem niezgodnym
• nadzór nad kontrolą jakości wyrobów gotowych oraz wyrobów po naprawie,
• podejmowanie działań mających na celu wprowadzenie, usprawnienie i utrzymanie jakości,
• minimalizacja kosztów produkcyjnych poprzez doskonalenie pracy na produkcji,
• opracowywanie dokumentacji stanowiskowej i instrukcji.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku kontrolera jakości w zakładzie produkcyjnym,
• Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością,
• Odpowiedzialność, spostrzegawczość, dyspozycyjność
• Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
• Znajomość i obsługa pakietu MS Office,
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (jakość, inżyniera produkcji),
• Znajomość angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie od zaraz,
• Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,
• Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,
• Możliwość awansu.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 306 73 00 lub odwiedzając naszą firmę w Pcimiu (Pcim 1512, obok składu budowlanego Trojbud).

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres praca@klgs.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej