Inżynier Budowy - Roboty Mostowe

Biertowice 29 sty 2021
  • Lokalizacja Biertowice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Budowa, remonty i fizyczna

DETAL MOSTY – firma zajmująca się budową oraz remontami obiektów mostowych, działająca jako Generalny Wykonawca, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Budowy Robót Mostowych

Opis stanowiska:
- Koordynacja oraz nadzór robót mostowych, w tym głównie prac sił własnych
- Współpraca z biurem technicznym w zakresie zgłaszania zapotrzebowania sprzętowo – materiałowego
- Bieżąca organizacja placu budowy oraz zaplecza socjalnego

Wymagania
- Wykształcenie wyższe budowlane
- Gotowość do pracy w delegacji
- Prawo jazdy kategorii B
- Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności mostowej będą dodatkowym atutem

Oferujemy
- Umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Niezbędne narzędzia pracy
- Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

Kontakt:
mail: detal@detalmosty.pl
tel. 886 472 870

Nasze realizacje można śledzić na facebooku : https://www.facebook.com/detal.mosty/

detal@detalmosty.pl