Kierowca w dziale blacharsko-lakierniczym - Dynamica

JAWORNIK 5 kwi 2023
  • Lokalizacja JAWORNIK
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Kierowca i kurier

Dynamica - wielomarkowy dealer marek SEAT, CUPRA i KIA, zdobywca nagród DEALER ROKU SEAT 2015, 2016, 2017 poszukuje osoby na stanowisko: Kierowca -kat. B PRACA NA MIEJSCU

Wymagania:

prawo jazdy Kategorii B
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17
Sumienność w wykonywanych obowiązkach

Obowiązki:

- przewożenie pojazdów pomiędzy klientem a serwisem
- dbanie o powierzony pojazd
-wykonanie dokumentacji fotograficznej,
-uzupełnienie potrzebnych w procesie likwidacji szkody dokumentów

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji realizującej założone cele,
- niezbędne narzędzia pracy
- przeszkolenie w zakresie odpowiedniego załadunku i bezpiecznego transportu pojazdów < 3,5 t

aplikacje prosimy składać na maila: m.czerwien@dynamica.compet.pl

Całość klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie https://dynamica.pl/praca-notainformacyjna/