Projektant ds. koncepcji zagospodarowania terenu

Myślenice 15 sty 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Pozostałe oferty

ARCHON+ Biuro Projektów, lider w zakresie opracowywania i sprzedaży gotowych projektów domów i budynków wielorodzinnych,

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice

Zakres zadań:
• tworzenie koncepcji zagospodarowania terenu,
• obsługa Klienta w zakresie doradztwa projektowego.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe branżowe,
• znajomość programu AutoCAD,
• znajomość przepisów budowlanych,
• dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Co gwarantujemy:
• możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
• przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
• narzędzia niezbędne do wykonywania prac,
• umowę o pracę na pełny etat (praca stacjonarna w siedzibie firmy ARCHON+ Biuro Projektów w Myślenicach).

Jak możesz do nas aplikować?
Wyślij CV oraz list motywacyjny na adres praca@archon.pl, w temacie wiadomości wpisując "Projektant".

Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji.

praca@archon.pl