Sprzątaczka

Myślenice 19 lis 2020
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Główne zadania:
• Utrzymanie w bieżącej czystości przydzielonego obszaru do sprzątania
(m. in :. zamiatanie , mycie podłóg w pomieszczeniach biurowych jak i na hali produkcyjnej, mycie drzwi, dezynfekcja klamek, balustrad, mycie sanitariatów, glazury, umywalek z użyciem środków dezynfekujących, utrzymanie w czystości sal jadalnianych, wynoszenie śmieci )

Wymagania:
• Dokładność , rzetelność, odpowiedzialność, sumienność
• Umiejętność organizacji pracy
• Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku
• Dyspozycyjność
• Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• stałą, stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na pełny etat
• niezbędne szkolenia
• bogaty pakiet socjalny (paczki okolicznościowe, bony świąteczne, karta MultiSport, pakiety Medicover)
• dodatkowe premie uznaniowe dla zaangażowanych pracowników,

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na recepcji zakładu,
lub wysłać na adres mailowy polplast@polplast-polska.com.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))